Wesprzyj nas

Budżet Obywatelski Tarnów 2015

Jeżeli są Państwu bliskie działania podejmowane na terenie miasta Tarnowa na rzecz społeczności osób starszych, zachęcamy do oddania głosu w Tarnowskim Budżecie Obywatelskim na rok 2015 w celu utworzenia w naszym mieście czterech Międzyosiedlowych Centrów Aktywności Senioralnej (MCAS) – Nr 18 – na liście!

Dlaczego warto oddać głos na MCAS?
Uzyskane pieniądze z budżetu miasta pozwolą utworzyć Cztery Międzyosiedlowe Centra Aktywności Senioralnej. W bezpłatnej ofercie dla seniorów znajdą się m. in. zajęcia sportowe, zajęcia usprawniające, zajęcia komputerowe, spotkania dotyczące zdrowia.

Gdzie będą zlokalizowane Centra?
Swoim zasięgiem będą obejmować całe miasto, tak by każdy z seniorów miał… po prostu blisko. MCAS będą mieścić się przy ul Mościckiego (Centrum), ul. Długiej (Północ), ul. Zbylitowskiej (Mościce), ul. Pułaskiego (Wschód).

Jak i kiedy głosować w Budżecie Obywatelskim?
Karty do głosowania można otrzymać i wypełnić w terminie od 4 do 11 czerwca 2014 r. w:

  • Siedzibie KANA Tarnów, przy ul. Mościckiego 12
  • Placówkach CenterMed w Tarnowie przy ul. Chopina 2, ul. Słonecznej 32, Skargi 29 a, oraz ul. Pułaskiego 92.

Kto będzie odpowiedzialny za prowadzenie MCAS?
Organizacje działające prężnie na terenie naszego miasta na rzecz społeczności osób starszych tj. Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA, Stowarzyszenie „Senior na Czasie” oraz Stowarzyszenie „Medycyna Polska”. Projekt jest wspierany przez CenterMed

Zapraszamy do dzielenia się pomysłem z innymi!
Jeżeli pomysł spodobał się Państwu, prosimy zachęcić znajomych, dzieci i wnuki aby także zagłosowali! Wystarczy być osobą pełnoletnią zameldowaną na terenie miasta Tarnowa. Zachęcamy do przekazania ulotki dalej! Więcej informacji o budżecie obywatelskim znajdą Państwo tutaj.

Comments are closed.


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy