Wesprzyj nas

Nasz nowy pomysł!

nowy_pomyslDziałamy już od dwóch lat! Do tej pory udało nam sie zrealizować 4 duże projekty: AENEAS, „Babie lato”, „Senior w Sieci” i „Pasjonujący Senior”, o których możecie Państwo przeczytać korzystając z zakładek po prawej stronie.

Przez cały ten czas staraliśmy się z Państwem kontaktować przy pomocy naszej strony internetowej, na której na bieżąco zamieszczamy aktualne informacje o wydarzeniach, w których możecie Państwo wziąc udział.

Obecnie pracujemy nad realizacją nowego pomysłu. Bardzo zależy nam na osobistym i stałym, a nie tylko wirtualnym i dorywczym kontakcie z Państwem, dlatego chcielibyśmy stworzyć w Krakowie fizyczne miejsce, które spełniałoby jednocześnie kilka funkcji: informacyjną, edukacyjna, aktywizująca i integrującą. Roboczo nazywamy to miejsce Centrum Seniora, ale boimy się, że słowo „centrum” może nasuwać skojarzenia z ogromnym przedsięwzięciem, a myślimy raczej o skromnym, ale konkretnym miejscu, do którego każdy chętnie by wpadł i dobrze się w nim czuł.

Ponieważ nie jest to łatwe zadanie, a my jesteśmy małą grupą, dlatego nie spodziewamy się bardzo szybkich efektów naszych działań. Chcieliśmy jednak podzielić się  z Państwem  informacjami o naszym nowym pomyśle, abyście Państwo nie myśleli, że nic nie robimy i spoczęliśmy na laurach :)

Działamy, a wszystkich chętnych do wspólpracy przyjmiemy z otwartymi rękami.

Liczymy też bardzo na Państwa uwagi, sugestie i wszelkie podpowiedzi dotyczące naszego pomysłu, a zwłaszcza miejsca, gdzie mógłby być realizowany. Prosimy o listy na adres: seniornaczasie@gmail.com.

23.09.2011, 16:00, dodał: Zespół Stowarzyszenia „Senior Na Czasie”

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy