Wesprzyj nas

Wirtualne podróże

Szanowni Państwo,

jest nam bardzo przykro poinformować, że planowane przez nas warsztaty komputerowe w ramach projektu „Wirtualne podróże” nie odbędą się z przyczyn od nas niezależnych.

Bowiem pomimo pozytywnej oceny projektu przez komisję konkursową (projekt uzyskał 100% punktów) i przyznania dofinansowania na realizację projektu (informacja znajduje się na stronie: ngo.krakow.pl) w dniu 5 września 2012 otrzymaliśmy z Urzędu Miasta Krakowa informację przesłaną mailowo, iż umowa dotacyjna na realizację projektu „Wirtualne podróże” nie zostanie z nami podpisana.

Zespół Stowarzyszenia „Senior Na Czasie”

Materiały archiwalne:

Stowarzyszenie „Senior Na Czasie” serdecznie zaprasza mieszkańców Krakowa po 55-tym roku życia do udziału w nowym projekcie pn. „Wirtualne podróże.”

Projekt obejmie cykl bezpłatnych warsztatów komputerowych z podstaw obsługi komputera oraz wykorzystania internetu w życiu codziennym. Tematem przewodnim spotkań będzie wirtualne podróżowanie i zwiedzanie.

Zajęcia odbędą się w dwóch cyklach po 12 dwugodzinnych spotkań w każdym. Pierwszy cykl warsztatów rozpocznie się w drugiej połowie września i potrwa do końca października 2012. Zajęcia będą się odbywały we wtorki i czwartki, w trzech grupach: dwóch przedpołudniowych i jednej popołudniowej.

Na warsztaty można się zapisywać osobiście w czasie dyżurów w Punkcie Informacyjnym (ul. Mikołajska 4, I piętro), w poniedziałek, w godzinach 15.00-17.00 i w środę, w godzinach 10.00-12.00 lub dzwoniąc w tych godzinach na numer: 789-278-222 (sieć Orange).

Zajęcia zostaną przeprowadzone w sali komputerowej w Miejskim Ośrodku Wspierania Inicjatyw Społecznych, os. Centrum C 10.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta Krakowa w ramach otwartego konkursu ofert na rok 2012.


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy