VI Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych “Made in Podgórze”

Stowarzyszenie Podgorze.pl zaprasza na VI Podgórskie Targi Rzeczy Wyjątkowych „Made in Podgorze”, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 16 czerwca 2013, w godzinach od 10.00 do 20.00 na Rynku Podgórskim.

“Made in Podgórze” – to wszystko, co zostało wyprodukowane, wyrzeźbione, ulepione lub wypalone w Podgórzu i z Podgórza wyrusza w świat. To absolutny brak wyrobów made in China, to 100% Podgórza w Podgórzu.

Będzie można oglądnąć i kupić m.in. wykonane ręcznie lampy, szkatułki, wieszaki, biżuterię, koralikową z sutaszu, z filcu lub ceramiki, z minerałów i darów natury o niepowtarzalnych wzorach. Na targach w Podgórzu nie może zabraknąć ceramicznych aniołów, a bez nich tajemniczych, ręcznie wykonywanych ikon. Znajdą się tutaj atrakcyjne książki i przewodniki po Podgórzu. Słynne już dowcipne, urocze i wykonywane z niezwykłym znawstwem “zwierzakowe” breloczki utalentowanych sióstr od Filcowego Gajowego. Poduchy- przytulanki dedykowane podgórskim ulicom i zakątkom, szydełkowe szale, a nawet okryte filcem mydło!

Skórzane torby, i wykwintne, designerskie meble od artystów z pracowni Drewniano, a nawet witraże wykonywane metodą tiffany`ego nadal nie wyczerpują listy atrakcyjnych towarów. A na deser będzie można nabyć pyszne wyroby cukiernicze w kształcie podgórskich zabytków lub nabyć żywność ekologiczną z pierwszego w Podgórzu sklepu z żywnością ekologiczną. A wszystko to z zakładów rzemieślniczych, pracowni artystycznych i małych firm mieszczących się na prawym brzegu Wisły!

Każdy znajdzie tu „coś” dla siebie, każdy będzie mógł stąd zabrać swój „kawałek” Podgórza.

Więcej informacji na stronie: podgorze.pl

Wstęp wolny.

15.06.2013, 08:27, dodała: Ola

Tagi: ,

Dodaj komentarz