Strefa zdrowia

apetyt_na_zdrowieW piątek, 17 maja 2013, o godzinie. 18.00, w Klubie Kuźnia (os. Złotego Wieku 14) odbędzie się spotkanie pt. ”Suplementuj się”, które poprowadzi Joanna Bruc.

Szum informacyjny dotyczący tego, co jest dla nas dobre i zdrowe, wprowadza niebezpieczny chaos. W polskim społeczeństwie ciągle pokutują mity, z którymi nauka rozprawiła się już kilka lat temu, brakuje rzetelnej informacji, w związku z czym zdarza się, że z dobrymi intencjami kształtujemy złe nawyki. Czas, aby świadomie podejmować decyzje o ochronie zdrowia i brać sprawy w swoje ręce.

Nasza żywność jest wysoko przetworzona, długo przechowywana i nie zawiera wystarczającej ilości składników odżywczych. Również styl życia – stres, pośpiech, brak odpoczynku – sprawia, że organizm potrzebuje zwiększonej dawki witamin i minerałów. Dlatego niezbędne jest w dzisiejszych czasach uzupełnianie naszej diety naturalnymi suplementami. Najprostszym rozwiązaniem wydaje się pójść do apteki i wybrać jakiś zestaw, najlepiej tani. Firmy farmaceutyczne produkują mnóstwo najróżniejszych preparatów, które mają uzupełnić braki składników odżywczych w organizmie, ale czy zatrucie chemią da się odwrócić zażywając kolejną chemię? Czy zażywanie syntetycznych witamin zastąpi naturę? Dziś po wielu latach doświadczeń wiadomo, że z pewnością nie.

Wstęp bezpłatny.

16.05.2013, 09:41, dodała: Ola

Tagi: , ,

Dodaj komentarz