Wesprzyj nas

Wesprzyj Nas!

BLStrona internetowa senior.org.pl istnieje od września 2009 roku i jest jednym z działań prowadzonych przez Stowarzyszenie „Senior Na Czasie” na rzecz seniorów z Krakowa i okolic. Witryna od początku jest prowadzona przez wolontariuszy i ma charakter niekomercyjny – brak w niej reklam czy sponsorowanych artykułów. W serwisie umieszczane są rzetelne informacje o wydarzeniach, w których mogą wziąć udział seniorzy i ich rodziny. Publikujemy przede wszystkim zapowiedzi imprez, na które wstęp jest bezpłatny lub wiąże się z symboliczną opłatą.

handsDo tej pory prowadziliśmy witrynę całkowicie za darmo, opierając się na wkładzie własnym Stowarzyszenia. Dziś jednak zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w tworzeniu strony senior.org.pl. Chcąc rozwijać jej zakres i formy chcielibyśmy jednocześnie uniknąć zamieszczania na niej elementów komercyjnych. Zależy nam na zachowaniu autonomii i bezstronności po to, żebyśmy mogli uczciwie i z pełnym przekonaniem przekazywać informacje naszym odbiorcom.

Jeśli chcielibyście Państwo wesprzeć nas w tym działaniu, możecie to zrobić na dwa sposoby: wolontaryjnie bądź finansowo.

  • Pomóc wolontaryjnie można poprzez przesyłanie nam informacji o ciekawych wydarzeniach i inicjatywach lokalnych, o których Państwo wiecie i chcielibyście się podzielić ta wiedzą z innymi osobami. Przesłany tekst może być już zredagowany, bądź też w formie surowej. Przy zamieszczonym na stronie newsie zamieścimy imię i nazwisko osoby, która wysłała do nas informację.

Informacje prosimy wysyłać na mail: seniornaczasie@gmail.com, w tytule wiadomości wpisując news.

  • Pomóc finansowo można przelewając na nasze konto dowolną sumę (liczy się każda złotówka) w tytule przelewu wpisując: „Darowizna na rzecz prowadzenia strony internetowej”. Zgromadzone pieniądze posłużą nam do pokrycia opłat związanych z funkcjonowaniem witryny: opłaceniem serwera i domeny oraz informatyczną rozbudową strony internetowej.

myStowarzyszenie “Senior Na Czasie”
ul. Zamkowa 1
33-100 Tarnów
Alior BANK 43 2490 0005 0000 4500 1080 5016

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie i będziemy wdzięczni za każdą formę pomocy.

Zespół Stowarzyszenia „Senior Na Czasie”


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy