Wesprzyj nas

O nas

Jesteśmy organizacją pozarządową, której głównym celem jest przeciwdziałanie wykluczaniu, głównie społecznemu i cyfrowemu osób starszych. Działamy, realizując projekty z zakresu edukacji oraz szeroko rozumianej aktywizacji (tej fizycznej jak i mentalnej) seniorów. Mimo, iż nasza siedziba mieści się w Tarnowie, to działania prowadzimy zarówno w Tarnowie, jak i w Krakowie.

Do tej pory udało nam sie zrealizować kilka mniejszych i większych projektów, o których możecie Państwo przeczytać korzystając z zakładek po prawej stronie.

Przez cały ten czas staramy kontaktować się z Państwem przy pomocy naszej strony internetowej, na której na bieżąco zamieszczamy aktualne informacje o wydarzeniach, w których możecie Państwo wziąć udział.

Działamy, a wszystkich chętnych do współpracy przyjmiemy z otwartymi rękami.

Zarząd:

Jakub Słowik – prezes
Aleksandra Bukowska – zastępca prezesa
Kamila Konfederak – zastępca prezesa
Maja Matuszek – sekretarz

Nasz logotyp:

Senior Na Czasie

Jesteśmy młodą organizacją pozarządową, której głównym celem są problemy osób starszych. Stowarzyszenie „Senior Na Czasie” funkcjonuje od marca 2009. Działamy realizując różnorakie projekty z zakresu edukacji osób starszych oraz szeroko rozumianej aktywizacji (tej fizycznej jak i mentalnej) seniorów. Mimo, iż nasza siedziba mieści się w Tarnowie, wszystkie realizowane obecnie przez nas projekty mają miejsce w Krakowie

  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy