Wesprzyj nas

Senior na giełdzie – ABC inwestowania

sasPieniądze odgrywają kluczową rolę w codziennych wydatkach każdego obywatela, a znalezienie finansowego wsparcia jest kluczową kwestią w rozwiązywaniu codziennych problemów. Są grupy społeczne – a do nich należą osoby starsze – które wyposażone zostają w niewielką ilość początkowego kapitału, równocześnie zmuszone są do wygenerowania jak największych oszczędności. Czy jest to w ogóle możliwe do zrealizowania? Jeżeli tak, to jak to zrobić? Jak najlepiej zrozumieć i wykorzystać mechanizmy giełdowe i czy są one potrzebne seniorom? Jak przełamać lęk związany z inwestowaniem na giełdzie?

Odpowiedzi na powyższe pytania postara się udzielić dr Piotr Dardziński (pracownik naukowy Uniwersytetu Jagiellońskiego) podczas wykładu zatytułowanego: „ Senior na giełdzie – ABC inwestowania”, który odbędzie się we wtorek, 25 października 2011 r., o godzinie 11.00 w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Krakowie (ul. Rajska 1), w sali 315.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się m.in. z podstawową terminologią giełdową, fundamentalnymi zasadami rozważnego inwestowania na giełdzie a także praktycznymi wskazówkami dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z inwestowaniem giełdowym.

Wstęp wolny.

24.10.2011, 08:00, dodała: Ola

Tagi: ,

Dodaj komentarz


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy