Wesprzyj nas

X Podgórskie Dni Otwartych Drzwi

pdod_2011Stowarzyszenie PODGORZE.PL zaprasza w najbliższy weekend, od 23 do 25 września 2011 r. do zwiedzania, poznawania i odkrywania Podgórza – szeroko rozumianego, jako prawobrzeżnej części Krakowa.

W tym roku, zgodnie z tematem przewodnim „Kamienie milowe”, zostaną pokazane najważniejsze miejsca w Podgórzu, a uczestnicy Dni Otwartych Drzwi będą mogli odwiedzić ich blisko 30, a także wziąć udział w kilkunastu wycieczkach, oraz w warsztatach, pokazach i wernisażach.

Chcielibyśmy osobiście zachęcić Państwa do udziału w dwóch wydarzeniach, związanych z osobą p. Zenony Stróżyk-Stulgińskiej, uroczej uczestniczki naszego projektu „Pasjonujący Senior”, która napisała o nim w jednym ze swoich felietonów, co tydzień zamieszczanych na stronie podgorze.pl.

  • W sobotę, 24 września 2011 r., o godzinie 11.00, w Cafe RęKawka, przy ul. Brodzińskiego 4, odbędzie się spotkanie z p. Zenoną, na które autorka felietonów zaprasza swoich czytelników i znajomych. Pani Zenona liczy na żywą rozmowę, która ma być inspiracją do znajdowania nowych tematów wartych opisania w cotygodniowych felietonach.
  • Również w sobotę, 24 września 2011 r., o godzinie 19.00, w Domu Historii Podgórza (ul. Limanowskiego 13) odbędzie się otwarcie trzeciej z cyklu wystawy biżuterii autorstwa p. Zenony Stróżyk Stulgińskiej pod intrygującą nazwą: „Biżuteria dla pań i punków czyli co potrafi guzik, a co metalowa nakrętka”.

Szczegółowy program imprezy znajduje się na stronie: podgorze.pl

22.09.2011, 12:05, dodała: Ola

Tagi: , , , ,

Dodaj komentarz


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy