Wesprzyj nas

Teatr Ogrodowy

ckdbBiałoprądnicki Teatr Ogrodowy nawiązuje do idei teatru ogrodowego powstałego w okresie baroku. W poniedziałkowe wieczory lipca i sierpnia w parkowej scenerii Dworku Białoprądnickiego wystawiane są różnorodne spektakle – komediowe, liryczne i muzyczne, okraszone ciekawą scenografią, wykorzystujące czasem efekty audiowizualne i maksymalnie eksploatujące fakt wystawienia ich w plenerze.

W najbliższy poniedziałek, 29 sierpnia 2011 r, o godzinie 19.00 będzie można obejrzeć spektakl „Atrament dla leworęcznych” w wykonaniu Teatru KTO.

Spektakl to współczesna komedia, składające się z przenikających się scen obyczajowych, pełnych absurdalnego humoru. Ideą przedstawienia jest jednak odejście od dosłowności – bohaterów nie da się przypisać do konkretnego miejsca i czasu. Nie mają imion, nazwisk, nie wiadomo gdzie mieszkają i czym się zajmują. Pojawiają się na scenie, powodując kolejne zdarzenia, wcielając się w wymyślone przez siebie postaci. Jest to rodzaj zabawy, w której z prozaicznych codziennych czynności wydobywa się dowolne ilości słownego i sytuacyjnego komizmu.

Scenariusz i reżyseria: Krzysztof Niedźwiedzki.

Muzyka: Jerzy Zając.

Występują: Jacek Buczyński, Krzysztof Niedźwiedzki, Paweł Rybak, Maciej Słota.

Wstęp wolny.

28.08.2011, 19:44, dodała: Ola

Tagi: , ,

Dodaj komentarz


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy