Wesprzyj nas

Teatr Ogrodowy

ckdbBiałoprądnicki Teatr Ogrodowy nawiązuje do idei teatru ogrodowego powstałego w okresie baroku. W poniedziałkowe wieczory lipca i sierpnia w parkowej scenerii Dworku Białoprądnickiego wystawiane są różnorodne spektakle – komediowe, liryczne i muzyczne, okraszone ciekawą scenografią, wykorzystujące czasem efekty audiowizualne i maksymalnie eksploatujące fakt wystawienia ich w plenerze.

W najbliższy poniedziałek, 15 sierpnia 2011 r, o godzinie 19.00 będzie można obejrzeć spektakl muzyczny„ Oblivion – zapomnienie… otchłań” w wykonaniu Orkiestry Damskiej B.A.S. (czyli Bardzo Atrakcyjny Skład).

Zmysłowy sen, zduszony szept, krzyk rozpaczy, uwodzicielskie wołanie, opowieść o niespełnionych marzeniach, tęsknota, ukojenie dla zbłąkanej duszy. Miłość i nienawiść, radość i smutek, szczęście i dramat. A to wszystko w rytmie tanga, które odgrywać będzie w trakcie spektaklu podstawową rolę. Choćby wszystko miało nas różnić, to jedno będzie nam zawsze wspólne – proste, przewidywalne, nieustające i obezwładniające – porywy serca i udręki duszy.

Występują: Barbara Gąsior (skrzypce), Renata Borucka (skrzypce), Magdalena Pluta (wiolonczela), Marek Maria Lewandowski (kontrabas), Monika Bylica (fortepian) i Beata Paluch (śpiew).

Wstęp wolny.

14.08.2011, 11:25, dodała: Ola

Tagi: ,

Dodaj komentarz


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy