Wesprzyj nas

Konkurs

Teatr J. SłowackiegoMiejska Platforma Internetowa Magiczny Kraków serdecznie zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodami są zaproszenia na wydarzenia artystyczne odbywające się w ramach IV Krakowskiej Nocy Teatrów. Wśród osób, które udzielą prawidłowej odpowiedzi na poniżej zamieszczone pytania organizator rozlosuje zaproszenia na pokaz specjalny w wykonaniu studia baletowego Opery Krakowskiej, a także na przedstawienia w Starym Teatrze im. H. Modrzejewskiej i Teatrze im. J. Słowackiego oraz koncerty w Operze Krakowskiej i Teatrze Łaźnia Nowa.
Pytanie 1. Jaką nazwę nosił początkowo Teatr im. J. Słowackiego w Krakowie?
Pytanie 2. W którym roku odbyła się premiera „Mistrza i Małgorzaty” Michaiła Bułhakowa na deskach Starego Teatru im. H. Modrzejewskiej w Krakowie?
Odpowiedzi (zawierające imię, nazwisko, adres i nr kontaktowy nadawcy) należy przesyłać do dnia 16 czerwca br., do godziny 14.00 na adres: magiczny.krakow@um.krakow.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w tym samym dniu. Laureaci, o terminie i sposobie odbioru nagród, zostaną poinformowani indywidualnie.
Organizator prosi o załączenie następującego oświadczenia: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez UMK swoich danych osobowych na potrzeby konkursu”.

15.06.2010, 11:55, dodała: Ola

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz


  • Gallery

    dsc_0127 dsc_0126 dsc_0125 dsc_0124
  • Najpopularniejsze tematy